
Шурупокрут акуммуляторний 12В,АКБ-2А/год*2шт ID12QC Revolt
1 550 ₴
- В наявності
- Код: ID12QC
Акумуляторний шуруповерт Revolt ID12QC — це універсальний інструмент для професійного використання. Призначений для швидкого закручування або свердління. Завдяки двошвидкісному редуктору, цей інструмент ідеально підійде для роботи по дому, в гаражі і в цеху. Використовується для свердління таких матеріалів, як дерево, бетон і камінь, а також для затягування або ослаблення гвинтів. Підходить для складання меблів, заміни освітлювальних приладів і свердління в гіпсокартоні.
Модель Revolt ID12QC обладнана світлодіодним освітленням. Має невеликі габарити, які дозволяють працювати у важкодоступних місцях. Добре збалансований і завдяки зручній ручці надійно сидить в руці.
Комплектація:
-
Шуруповерт акумуляторний Revolt ID12QC
-
Два акумулятори
-
Зарядний пристрій
-
Інструкція з експлуатації
-
Пластиковий кейс
Характеристики:
-
Крутний момент: 25 Нм
-
Ємність акумулятора: 2 А/г
-
Напруга акумулятора: 12 В
-
Діаметр патрона: 0.8-10 мм
-
Кількість обертів: 0-400 / 0-1400 об/хв
-
Гарантія : 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
- Ціна: 1 550 ₴





