
Перфоратор 1250Вт, 3,5Дж, 3 режима RH-1250Q Revolt
3 129 ₴
2 659,65 ₴
- В наявності
- Код: RH-1250 Q
Перфоратор Revolt RH-1250Q — це надійний перфоратор з сучасним дизайном, простий у використанні й обслуговуванні.
Ергономічний і універсальний перфоратор Revolt RH-1250Q працює в трьох режимах. Призначений для свердління, буріння й довбання. Апарат обладнаний функцією реверсу. Свердло/бур можна легко замінити завдяки системі DFR (SDS-plus або патрон).
Обмежувач глибини допоможе висвердлити отвір точного розміру без пошкодження оброблюваної поверхні. Додаткова ручка підійде як правшам, так і лівшам. Модель має фіксатор кнопки пуск, регулятор частоти обертання. Система пилозахисту запобігає потраплянню забруднень на всі внутрішні вузли та механізми під час роботи перфоратора. Практичний і легкий, потужний і економічний перфоратор дасть змогу впоратися з будь-якими навантаженнями.
Особливості :
- Електронне регулювання швидкості обертання
-
Система DFR для швидкої зміни патронів
-
Перемикач напрямку обертання (реверс)
-
Високоякісні підшипники
-
Запобіжна муфта
-
Прогумований мережевий кабель
-
Вага: 3 кг
Комплектація: додаткова рукоятка, набір свердел, зубило, обмежувач глибини, кейс для зберігання.
Характеристики:
-
Потужність: 1250 Вт
-
Сила удару: 3,5 Дж
-
Кількість обертів: 0-1050 об/хв
-
Кількість ударів: 0-4500 уд/хв
-
Діаметр свердління: 13/28/30 мм
-
Напруга: 230 В
-
Частота: 50 Гц
-
Гарантія : 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1050 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 120 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 659,65 ₴





