
Відбійний молоток(бетонолом) DH 2850(2850Вт,50Дж,1500уд/хв) Revolt
8 190 ₴
7 371 ₴
- В наявності
- Код: DH 2850
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Відбійний молоток(бетонолом) DH 2850(2850Вт,50Дж,1500уд/хв) Revolt»
Відбійний молоток Revolt DH 2850 виготовлений за шведською технологією з двигуном потужністю 2850 Вт має енергію удару 50 Дж і здійснює 1500 ударів в хвилину.
Відбійний молоток Revolt обладнаний ударним механізмом підвищеної зносостійкості. Забезпечує високу стабільну продуктивність і надійність. Ідеально підходить для використання в найтвердішіх бетонних та цегляних конструкціях. Компактна й обтічна конструкція дає змогу використовувати його в замкнутих просторах. Ергономічні ручки молотка підвищують комфорт керування інструментом.
Характеристики:
-
Велика ударна сила
-
Міцний корпус
-
Поворотне переднє руків'я
-
Ударостійкий пластиковий кейс
-
Потужність: 2850 Вт
-
Напруга: 230 В
-
Частота: 50 Гц
-
Тип хвостовика: HEX
-
Кількість ударів: 1500 уд/хв
-
Енергія удару: 50 Дж
-
Вага: 19 кг
-
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна реєстрації бренда | Швеція |
| Максимальна кількість ударів | 1500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 7 371 ₴





