
Кутова шліфмашина(болгарка) AG 125-1450HD (1450Вт) Revolt
1 855 ₴
1 669,50 ₴
- В наявності
- Код: AG 125-1450HD
Кутова шліфмашина Revolt AG 125-1450 HD призначена для шліфування та різки виробів з металу, абразивної зачистки металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів. Використовується при виконанні будівельно-ремонтних і демонтажних робіт в побуті і на будівельних майданчиках.
Revolt AG 125-1450 HD обладнана потужним двигуном та вузькопрофільним корпусом редуктора. Модель має термостійкий і ударостійкий корпус, що додає надійність і комфорт при роботі. Передня рукоятка має можливість встановлюватися в одне з двох отворів в корпусі редуктора зі сплаву з високою теплопровідністю.
Кутова шліфмашина Revolt AG 125-1450 HD відноситься до напівпрофесійної серії електроінструментів і має підвищену надійність і зносостійкість за рахунок високої якості вузлів і деталей, а також шестерні високої твердості.
Характеристики:
-
Потужність: 1450 Вт
-
Діаметр диска: 125 мм
-
Кількість обертів: 11000 об/хв
- Гарантія : 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 1 669,50 ₴






