Дриль безударний Revolt ED-650 — це надійний та практичний електроінструмент, призначений для свердління деревини, металів, кераміки, полімерних матеріалів. Реверс дозволяє використовувати дриль як шуруповерт (для швидкого викручування шурупів). Для міцної фіксації насадок використовується двомуфтовий швидкозатискний патрон.
Особливості :
-
Регулятор числа обертів
-
Корпус редуктора з магнієвого сплаву
-
М'яка накладка на ручці
-
Фіксатор кнопки пуску
Характеристики:
-
Потужність: 650 Вт
-
Кількість оборотів: 0-3300 об/хв
-
Діаметр патрона: 10 мм
-
Діаметр свердління: у дереві - 16 мм, у металі - 10 мм
-
Функція реверсу
-
Двомуфтовий швидкозатискний патрон
-
Гарантія - 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴



