
Пила шабельна TC-AP 690 E Einhell
2 472 ₴
1 977,60 ₴
- В наявності
- Код: 4326161
Універсальна пила TC-AP 690 E від Einhell з номінальною потужністю 690 Вт є потужним помічником для робіт у саду, майстерні та гаражі, де потрібна обробка деревини, пластику та різноманітних металів відповідно до матеріалів та застосування. Ця пила забезпечує глибину різання 115 мм у дереві та 10 мм у металі. Її компактний та ергономічний дизайн робить універсальну пилку легкою та зручною у використанні, а великі м’які накладки на рукоятці забезпечують комфортну та безпечну роботу. Для оптимального використання пильного полотна є регульована підошва. У комплект постачання входить пилка для дерева.
Особливості :
-
Електронний контроль швидкості ходу
-
Зміна пильного полотна без інструментів
-
Підошва може бути відрегульована без застосування інструментів
-
Великі м'які накладки на корпусі для зручної роботи
-
Ергономічна ручка
-
1 полотно для дерева
-
Гарантія 24 місяці
| Характеристики | |
|---|---|
| Швидкість холостого ходу | 0 - 2800 хв-1 |
| Потужність | 690 Вт |
| Глибина різання в деревині | 115 мм |
| Глибина різання в сталі | 10 мм |
| Довжина ходу | 20 мм |
| Пакування | |
| Вага інструменту | 2,2 кг |
| Вага брутто | 2,6 кг |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина пропилу | 115 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Споживана потужність | 690 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 977,60 ₴









