
Рубанок електричний TE-PL 900(900Вт,82мм) Einhell
3 546 ₴
2 836,80 ₴
- В наявності
- Код: 4345320
Електричний рубанок Einhell TE-PL 900 - це потужний рубанок для робіт по струганню з глибиною стругання до 3 міліметрів. Великий вал ножа і двигун потужністю 900 Вт забезпечують оптимальні результати стругання. Стружка відводиться з обох боків рубанку, а тверда алюмінієва підошва забезпечує плоску поверню заготовки. Підошва має три V-образні канавки для легкого зняття фасок. Автоматичний паркувальний упор захищає як заготовку, так і стругальний ніж. Ергономічна ручка забезпечує надійний захват і роботу без втоми навіть при довготривалій роботі, а завдяки м'яким накладкам на ручці рубанок дуже приємно і комфортно тримати в руках. Для швидкої заміни ножів в корпусі рубанку передбачение спеціальне відділення для зберігання запасних ножів. Пристрій поставляється з паралельною направляючою, обмежувачем глибини фальца і двостороннім стругальним ножем TCT (твердосплавним).
Особливості :
-
Потужний ручний рубанок для робіт з глибиною стругання до 3 мм
-
Великий вал ножа для досягнення оптимальних результатів стругання
-
Відведення стружки вліво або вправо
-
Автоматичний паркувальний упор для захисту ножів
-
Тверда алюмінієва підошва
-
3 канавки для легкого зняття фасок
-
Ергономічна ручка для роботи без втоми
-
М'які накладки на ручці
-
Відділення для зберігання аксесуарів в корпусі рубанка
-
Кабельний затискач для кріплення кабелю
-
Паралельна направляюча для прямих і точних результатів стругання
-
Обмежувач глибина фальца
-
Стругальний ніж TCT для високої якості поверхні
-
Гарантія 24 місяці
| Характеристики | |
|---|---|
| Швидкість холостого ходу | 15000 хв-1 |
| Потужність | 900 Вт |
| Ширина стругання | 82 мм |
| Глибина стругання | 0 - 3 мм |
| Глибина фальца | 0 - 18 мм |
| Пакування | |
| Вага інструменту | 3,6 кг |
| Вага брутто | 4 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 836,80 ₴









