-20%

Дриль-шуруповерт акумуляторна ДШ-3118ЛБ,18B(батареї типу Макіта) Енергомаш
2 649 ₴
2 119,20 ₴
- В наявності
- Код: ДШ-3118ЛБ
+380 (97) 587-06-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль-шурупокрут Енергомаш ДШ-3118ЛБ - це інструмент для свердління і загвинчування, що працює від акумулятора. Енергомаш ДШ-3118ЛБ має двошвидкісний редуктор і 18 ступенів регулювання крутного моменту. ДШ-3118ЛБ важить всього 1.32 кг і надзвичайно зручна при проведенні ремонтно-будівельних робіт. Має неслизьку гумову ручку, гасить вібрацію. При цьому використання даної моделі дасть можливість виконувати отвори до 10 мм в сталі і до 20 мм в деревині. Додатково можна використовувати інструменту у вигляді повноцінного шуруповерта - сильний і надійний мотор забезпечує високий крутний момент, достатній для швидкого загвинчування або саморізів. У комплект поставки, крім дрилі-шуруповерта входить також 2 акумулятора, зарядний пристрій, двостороння битка і зручний пластиковий кейс;
Особливості:
Комплектація:
Особливості:
- 18 Li-ion акумулятор 2,0 А·год;
- Двошвидкісний редуктор (0-450 / 1600 об / хв) - для виконання будь-яких робіт із закручування і свердління;
- Светодіоідная підсвічування робочої зони;
- Гумова ручка для зручного хвату;
- Блокування шпинделя для зручної заміни біт і м'якого докручування;
- Крутний момент 26 Нм;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт ДШ-3118ЛБ;
- Двостороння битка - 1 шт .;
- Зарядний пристрій - 1 шт .;
- Акумуляторна батарея - 2 шт;
- Кейс - 1 шт;
- Інструкція по експлуатації - 1 шт .;
Характеристики
| Основні | |
| напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-lon (літій-іонна) |
| Час зарядки акумулятора | 1 годину |
| кількість акумуляторів | 2 шт |
| Режими роботи | Режим шуруповерта, свердління |
| Кількість ступенів крутного моменту | 18 + щабель свердління |
| Максимальний крутний момент | 26 Нм |
| Ємність аккумулятору | 2,0 А·год |
| кількість швидкостей | 2 |
| Число оборотів на 1 швидкості | 0-450 об / хв |
| Блокування шпинделя | Так |
| обмежувач швидкості | немає |
| Число оборотів на 2 швидкості | 0-1600 об / хв |
| Реверс | Так |
| Діаметр свердління (метал / дерево / бетон) | 10/20 / - мм |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Тип патрона | Одномуфтове, швидкозажимний |
| гальмо двигуна | є |
| Підсвічування робочої зони | є |
| паковання | пластиковий кейс |
| Вага нетто, кг | 1,32 |
| Комплектація | Акумуляторний шуруповерт; Двостороння битка - 1 шт .; Зарядний пристрій - 1 шт .; Акумуляторна батарея - 2 шт; Кейс - 1 шт; Інструкція по експлуатації - 1 шт .; |
| Гарантія, міс | 24 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 26 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 119,20 ₴
