Будівельний пилосос Felisatti ПП-25/1200 F45212 - вид обладнання для збирання сміття, бетонного пилу, будівельних відходів. Такі пристрої призначені для прибирання прибудинкових споруд, гаражів, технічних приміщень, майстерень, підвалів, автомобілів, будівельних майданчиків та великих промислових об'єктів. Ці пилососи здатні впоратися з рідинами, працюючи в режимі відкачування води. Також їх можна підключати до деревообробного обладнання для усунення пилу, тріски та тирси, підвищуючи комфорт при роботі в майстерні.
Корпус пилососу Felisatti виконаний із високоміцної корозії стійкої нержавіючої сталі.
Пилосос оснащений системою циклон, надійним складчастим поліестеровим фільтром НЕРА затримує до 99,95% твердих частинок розміром більше 0,3 мкм з площею фільтруючої поверхні 2500 кв.см.
Оснащений додатковою розеткою для підключення електроінструменту потужністю до 2000 Вт без автоматики, розетка вмикається/вимикається в момент увімкнення/вимкнення кнопки пилососа. Пилосос в основному призначений для роботи з мішками, але також може працювати і без мішків, залежно від фракції пилу, збираючи сміття в бак.
Байпасна схема проходу повітря дозволяє проводити як сухе, так і вологе прибирання - прибирати негорючі та неагресивні рідини та забезпечує стабільне охолодження двигуна. Пробка у нижній частині бака дає можливість акуратно злити зібрану рідину. Перемикання шланга в режим видування дозволяє забирати/здувати сміття з поверхонь без збирання його в бак.
Характеристики:
- Об'єм бака: 25л
- Розрідження: 17кПа
- Розетка для підключення електроінструменту: є
- Мах. потужність підключення електроінструменту: 2000 Вт
- Мах. об'єм заповнення водою: 16,5 л
- Матеріал корпусу бака: нержавіюча сталь
- Кришка для зливу води: є
- Матеріал обмоток двигуна: мідь
- Параметри мережі: 230В/50Гц
- Потужність двигуна:1200 Вт
- Режим включення: ручний
- Клас захисту: IP X4
- Діаметр підключення шланга: 32мм
- Функція видування повітря: є
- Довжина шлангу: 1,5 м
- Довжина шнура живлення: 4м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Felisatti |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем пылесборника | 25 л |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Контейнер, Мешок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 515 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 1.5 м |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительная комплектация | Насадка "Ковер/Пол", Щелевая насадка |
| Питание | Сеть 220В |
| Особенности | Возможность сбора жидкости, Функция выдува |
| Тип | Вертикальный |
| Тип уборки | Влажная, Сухая |
| Фильтр тонкой очистки | Нет |
- Цена: 3 980 ₴










