Характеристики:
- Напруга: 230В
- Максимальна потужність: 2.0 кВт
- Номінальна потужність: 1.8 кВт
- Частота: 50 Гц
- Сила струму макс.: 7.8 А
- Розетки 230В: 1х16А
- Тип запуску: Ручний
- Місткість паливного бака: 5.6 л
- Час роботи при завантаженні 50%: 4,5 год***
- LED-дисплей: Лічильник мотогодин, частота, напруга
- Рівень шуму, LpA (7m)/LwA: 62/82 дБ
- Вихід 12В: 2 х 12V/8.3A
- Модель двигуна: КМ148F/79.8CC
- Об'єм двигуна: 79.8 см3
- Тип двигуна: Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням
- Потужність двигуна: 3.0 к.с.
- Місткість масляного картера: 0,35 л
- Тип олії: SAE 10W30 SF / 10W40 SF
- Обмотка альтернатора: Мідь
- Коефіцієнт потужності: 1 cosφ
- Габарити нетто: 498х307х460 мм
- Габарити брутто: 540х350х510 мм
- Вага Нетто/Брутто: 20 / 21 кг
- Тип палива: А-92/А-95
- Клас захисту: IP23M
- ***Витрата палива: залежить від багатьох факторів, таких як навантаження, якість палива, пора року, висота над рівнем моря, технічний стан генератора.
- *** Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
Бензиновий генератор інверторного типу
ІБГ-2000K F92000/230В 1.8 - 2.0 кВт
італійської торгової марки
Felisatti
в шумозахисному корпусі - це зручне та компактне джерело електроенергії з низьким рівнем шуму. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричну напругу з правильною синусоїдою.
Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до
55%
при малих навантаженнях через зниження обертів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою та потужний двигун
Felisatti
гарантують безаварійне та тривале використання та відповідають усім європейським стандартам якості. Наявність
LED -дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.
ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА

Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної чутливої роботи електроніки.
ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ

Режим економії палива
ECO MODE
зменшує витрату палива до
55%
при малих навантаженнях через зниження обертів двигуна.
ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР

У генераторах інверторного типу
Felisatti
встановлений високоякісний безщітковий альтернатор зі
100%
мідною обмоткою . Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальне навантаження без пошкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
НАДІЙНИЙ ДВИГУН


Фірмовий надійний двигун Felisatti відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою та стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, у тому числі сучасному екологічному стандарту
EURO V.
КАРБЮРАТОР І СВІЧКИ ЗАПАЛУВАННЯ

Карбюратор від
HUAYI (Japan)
із сервоприводом дозволяє заощадити до 20% палива в процесі роботи. Надійність карбюратора досягається за рахунок установки в карбюратор високоякісних патрубків, кованої голки, оцинкованих каналів та мембрани стійкої до агресивного середовища.
Своєчасна та стабільна іскра забезпечена завдяки встановленню якісної свічки запалювання від
ТМ BOSCH , протестованого багатьма годинами напрацювання.
ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ

Зручне розташування всіх функцій
LED -дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, знос автомата захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень масла, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз'єми двох стандартів 12В 8,3А, розетка 230В та клема заземлення.
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62-68дБ/Lpa 7м), комфортне використання та зручне транспортування.
ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, вирва для зручної заливки моторного масла, шнур з Т-подібною вилкою та клемами для підключення 12В споживача, вилка розетки 230В/16А, викрутка з двостороннім стрижнем РН2/SL 6,0 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Felisatti |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Цвет | Красный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 2 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Номинальная сила тока | 7.8 А |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Пиковая мощность | 2100 Вт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Срок службы | 10 лет |
| Тип генератора | Инверторный |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 4 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 498 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 4000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | КM F148FP |
| Объем двигателя | 79.8 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.35 л |
| Объем топливного бака | 5.6 л |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 0.6 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 19 980 ₴










