Ударний дриль FELISATTI ДУ-13/900 ЕР F91399 призначений для виконання робіт зі свердління невеликих отворів, що вимагають високої точності за оптимальної потужності. Зручна при проведенні монтажних та складальних робіт для свердління отворів у металі, пластиці, дереві в умовах обмеженого простору.
Увімкнувши функцію удару, за допомогою цього дриля можна зробити отвори в цегляній кладці та легкому бетоні.
Має ергономічний та високоміцний корпус.
Для зручності виконання серійної точної роботи у дриля є додаткова ручка з обмежувачем глибини засвердлювання.
Наявність реверсу спрощує виведення свердла, що застряг у матеріалі.
Електронний вимикач дозволяє плавно регулювати швидкість свердління від 0 до 2800 обертів за хвилину.
Найбільший діаметр отворів у дереві, який дозволяє робити цей дриль, становить 30 мм, у газобетоні - 16мм.
Швидкозжимний патрон дозволяє швидко змінювати свердла та використовувати свердла для роботи по металу з хвостовиком до 13мм у діаметрі.
Вимикач дриля вбудований обмежувач максимальної швидкості обертання свердла у вигляді диска. Це дозволяє не перевищити задану швидкість. Додатково є фіксатор вимикача, що дозволяє працювати увімкненим інструментом без необхідності підтримувати тиск пальцем на вимикач.
На інструменті встановлено прогумований морозостійкий мережевий провід DIN VDE H05RN-F.
Характеристики:
-
Макс. діаметр свердла для газобетон/сталь/деревина: 16/13/30 мм
-
Число оборотів холостого ходу: 0-2800 хв-1
-
Максимальна кількість ударів: 48000 хв-1
-
Приєднання патрона: UNF 1/2”–20
-
Затискач інструменту: 1.5–13 мм
-
Потужність: 900 Вт
-
Напруга: 230V~50Гц
-
Вага: 2.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felisatti |
- Ціна: 2 680 ₴










